O Nas

Nasza pasja do drewna rozpoczęła się w 1989 roku. Kukiełka i syn to doświadczenie przekazywane z ojca na syna odkilku pokoleń. Perfekcyjna znajomość obrobki drewna stanowi o najwyższej jakości wykonywanej przez nas pracy.  Projekty znajdujące się w naszej ofercie ddają piekno, naturalność i duszę drewna. Ponadto cechuje je wysokiej jakości wykonanie oraz niezwykla dbałość o detale.

Realizujemy projekty w różnych gatunkach drewna, między innymi w: dębie, orzechu, buku, jesionie, modrzewiu oraz sośnie.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo: meble na wymiar, sztukaterię drewnianą,  schody, drzwi, meble ogrodowe, łóżka, i wiele więcej. Tworzymy własne projekty, jak i rownież współpracujemy z architektami oraz projektantami wnętrz. Staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Warsztat Kukiełka i syn mieści się w Chorzowie, ale działamy na terenie całego Śląska. Świadczyliśmy usługi dla klientów w Katowicach, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Rudzie Śląskiej, jak i Bytomiu. Wykonywaliśmy również usługi dla klientów z innych regionów Polski oraz krajów Europy.Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami.

Top ↑